Lotto – jak stać się milionerem dzięki grze?

Jeśli chcielibyśmy zdobyć wielkie pieniądze i wierzymy w swoje szczęście, warto jak mówi stary żart, z już naprawdę długą brodą, dać sobie szansę i wysłać los. Od wielu lat kolejne pokolenia Polaków sprawdzają, czy tym razem może to właśnie do nich uśmiechnie się szczęście. Niektórym się udaje i zgarniają wysokie kumulacje w Lotto. Na czym polega ta gra, w którą grają co tydzień tysiące ludzi od wielu lat?

Kilka pokoleń Polaków gra w Lotto

Lotto to loteria organizowana przez polskiego monopolistę na rynku gier liczbowych, czyli Totalizator Sportowy. Firma, należąca do Skarbu Państwa, prowadzi loterie od roku 1955. Ich koronną grą jest właśnie Lotto.

Pierwotnie nazywało się Toto-Lotkiem i pod tą nazwą wciąż funkcjonuje u wielu grających. Następnie przez długi czas określany był Dużym Lotkiem. Obecnie to po prostu Lotto.

Jak grać? Wyniki Duży Lotek

Gra polega na wytypowaniu 6 spośród 49 liczb. Można to robić samodzielnie, można zdać się na komputerowe chybił trafił. Losowania odbywają się trzy razy w tygodniu, przyciągając wciąż wielu amatorów wrażeń i chęci na stanie się milionerem w ciągu kilku sekund.

Może Ci się również spodoba